Новини » Політика

Тука про референдум Зеленського: У стаді Президент має бути бараном, а не вівцею

Ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави. Люди, які ціною власного життя захищали країну, не спостерігатимуть мовчки, як її «зливають», прикриваючись результатами референдуму.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Коментуючи ідею Андрія Богдана щодо винесення на референдум питання про мир з РФ, він наголосив: президент не може ховатись за результатами такого народного волевиявлення.

«Можу і помилятись, та вважаю, що президент держави має бути бараном у стаді, а не вівцею, яка рухається за загальним напрямком. Він має вести націю, а не приховувати свою безпорадність за тими чи іншими результатами референдуму», – заявив Тука.

Водночас він зауважив: в Україні ще не ухвалено закону про референдум. До того ж сама тема такого волевиявлення – щодо мирних угод з Росією – може бути небезпечною для існування країни.

«У мене немає жодних сумнівів, що є велика кількість громадян, які не сиділи 5 років перед комп’ютерами і зараз волають про втому від війни, а взяли до рук зброю і почали захищати, ціною власного життя, і мене, і вас, і пана Зеленського з разом Богданом», – зазначив заступник міністра.

Він переконаний: ці люди не спостерігатимуть мовчки, як «намагатимуться зливати нашу державу».

Окрім того, Тука підкреслив: «зніяковів» від відсутності відповідей Богдана на низку ключових питань.

«Народний депутат задав йому в очі питання, чи є межею компромісу федеральний устрій України і друга державна мова. На це Богдан не надав прямої відповіді. Для мене особисто, це ті червоні прапорці, заходити за які не можу собі дозволити», – підкреслив Георгій Тука.

Як повідомлялось, в ефірі одного з телеканалів голова адміністрації президента Андрій Богдан заявив: допускає проведення референдуму щодо мирних угод з Росією.Loading...