Новини » Політика 22 травня, 2019, 21:55
Це юридичний бумеранг, – Власенко прокоментував наявність підстав для розпуску Ради
ZIK
ZIK

Два роки всю країну обманювали і розповідали, що є коаліція, якої насправді немає. От і сьогодні інші люди казуїстично витлумачили Конституцію, і Президент Зеленський видав указ про розпуск Верховної Ради України.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко.

Народний депутат зауважив: у тому, що новообраний Президент Зеленський прийняв рішення про дочасне припинення повноважень Верховної Ради України 8-го скликання є і величезна вина цієї Верховної Ради, і, звичайно, є величезна політико-моральна складова.

«Я є величезним прихильником теорії юридичного бумеранга. Бумеранг завжди повертається назад. І коли 2 роки всю країну обманювали і розповідали, що є коаліція, якої насправді немає, то, хлопці, сьогодні ви отримали цим бумерангом по потилиці і цією коаліцією по голові.

Тобто інші люди казуїстично витлумачили Конституцію, і Президент Зеленський видав указ про розпуск Верховної Ради України», – підкреслив Сергій Власенко.

Народний обранець додав, що він завжди за те, щоби політикум, а особливо український, вчився на таких речах.

«Тому і я, і фракція підтримуємо рішення Зеленського про дочасне припинення повноважень цієї Верховної Ради», – акцентував нардеп Власенко.

Як повідомляли, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

22 травня депутати зібралися на позачергове засідання Верховної Ради України, але законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський навіть не включили до порядку денного.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:13 :48