live
Новини » Події

Судді одіозного суду знову не прийшли на кваліфікаційний іспит у ВККС

Окружний адміністративний суд міста Києва. Фото: oask.gov.ua

У Вищу кваліфікаційну комісію суддів (ВККС) для складання іспиту повторно не з’явилися 27 із 30 призначених на кваліфікаційне оцінювання суддів Окружного адмінсуду Києва.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«21 травня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбувалося складання іспиту в межах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність посаді, проте 27 суддів Окружного адміністративного суду Києва повторно не з’явилися на оцінку», – повідомляє прес-служба ВККС у середу.

Іспит склало лише троє суддів Окружного адмінсуду м. Києва.

Як повідомлялося, 17 квітня 2019 року 34 судді Окружного адмінсуду Києва не з’явилися на оцінювання, зазначивши підставою тимчасову непрацездатність. Рішенням комісії причини нез’явлення суддів визнано поважними, через що складання іспиту було перенесено на 21 травня 2019 року.

20 травня ВККС заявила про блокування роботи комісії особами, що називають себе громадськими активістами. За інформацією прес-служби, блокування входу до будівлі призвело до зриву кваліфікаційного оцінювання в понеділок.

Перед цим, 15 травня, Окружний адміністративний суд м. Києва визнав відсутність повноважень у голови ВККС Сергія Козьякова і члена ВККС Станіслава Щотки. За інформацією прес-служби суду, розглянувши заяви про забезпечення позову, які надійшли від Сергія Остапця та Олександра Кротюка, суд ухвалив рішення задовольнити їх шляхом встановлення заборони Козьякову виконувати повноваження члена ВККС.Loading...
Loading...
Loading...