Новини » Політика 22 травня, 2019, 20:55
Сьогодні Президент намагався дати політичного хабара політичним аутсайдерам, – Дмитро Святаш
ZIK
ZIK

Сьогодні Президент намагався дати політичного хабара політичним аутсайдерам на кшталт Ляшка, який не долає 5% бар’єр, на кшталт «Самопомочі», яка також не долає 5% бар’єр і на кшталт «Народного фронту», який не долає навіть 2% бар’єр.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України групи Партія «Відродження» Дмитро Святаш.

Нардеп зізнався, що сьогодні він голосував проти включення до порядку денного законопроекту Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства.

«Я відкрито виступаю проти скасування мажоритарки. Я працюю в окрузі 18 років. Протягом останнього часу на мій округ не виділяли жодних коштів, але я вважаю, що сьогодні робити касту – невірно. А що таке закриті списки? Якщо хоче виборець подивитися ці 200 прізвищ, то він зайде в інтернет і подивиться. Тому все це балачки і замилювання очей», – каже Дмитро Святаш.

А новий Виборчий кодекс нардеп вважає «цілковитою нісенітницею».

«Воно незрозуміло ані людям, ані депутатам, ані фахівцям. Тому навіть якби це питання було включено до порядку денного, я б проголосував проти цього законопроекту», – заявив Святаш.

Також, на його думку, бажання Президента Зеленського знизити прохідний бар’єр до 3% – це ніщо інше, як політичний хабар.

«Сьогодні Президент намагався дати політичного хабара політичним аутсайдерам на кшталт Ляшка, який не долає 5% бар’єр, на кшталт «Самопомочі», яка також не долає 5% бар’єр і на кшталт «Народного фронту», який не долає навіть 2% бар’єр. Це було намагання дати політичного хабара. Але йому не вистарчило фаху, щоб навіть дати правильно цей хабар», – прокоментував нардеп Дмитро Святаш.

Як повідомляли, 22 травня відбулася позачергова сесія ВРУ.

Голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що був здивований і розчарований, що першою законодавчою ініціативою Президента Зеленського було запровадження закритих партійних списків.

У підсумку народні депутати не змогли включити до порядку денного президентські законопроекти щодо змін до виборчого законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:10 :42