«Слабо» надрукувати партійні списки? – Березюк звернувся до парламентарів

ZIK

Чиста пропорційна виборча система є запорукою повернення до справедливості. Утім, ніхто не боронить політичним партіям, що йдуть на вибори, опублікувати імена і прізвища своїх однопартійців у ЗМІ.

Про це завив народний депутат з фракції «Самопоміч» Олег Березюк на позачерговому засіданні ВРУ, яке транслював телеканал ZIK.

«Політика має бути для народу, однак та, яку ми маємо нині в країні, служить лише кільком особам. Тож яка різниця, чи вибори пройдуть 21 липня, чи 21 жовтня? Різниця у тому, що народні депутати протягом двох-трьох місяців захочуть ще більше пограбувати державу», – вважає Олег Березюк.

Народний депутат пояснює, в чому чи не найбільша проблема мажоритарної системи.

«Яка різниця між мажоритарною і пропорційною системами? Перша коштує українцям сотні мільярдів гривень, які платять мажоритарщикам, що голосують за бюджети. Ось тут опір!», –  каже Олег Березюк.

Чиста пропорційна система – це повернення до справедливості, переконаний нардеп.

«Хочете відкрити списки? Нехай кожна партія це зробить! Надрукуйте цю інформацію у ЗМІ! Слабо?!», – обурюється Олег Березюк.

Люди обирають владу, аби та захистити їх від агресора. Утім, не через референдуми, а якісну армію, наголошує нардеп.

«Народ від агресора має захистити не референдум, а якісна армія, яка має і бюджет, і солдатів», – коментує Олег Березюк.

Він підкреслює: дві третини депутатів, які сьогодні кричать за відкриті чи закриті списки, служать олігархам.

«Якщо Президент України не позбавить їх влади, буде позбавлений влади українським народом. Якщо Президент України не покарає тих, хто протягом п’яти років грабував національну ідею, хто у 2014-2015 роках привів війну – його теж покарає український народ. Це об’єктивна реальність нашої політики», – додає Олег Березюк.

Нагадаємо, Андрій Парубій рекомендує Президенту Зеленському і його команді добре вивчити уроки української історії і не шукати шляхів капітуляції перед Росією.

Loading...
Loading...
Loading...