Новини » Спорт 22 травня, 2019, 11:38
Сергій Расчупкін виборов «бронзу» на чемпіонаті ABAF з гірського бігу
Габріель Буларда з Румунії, Гултекін Юксель з Туреччини та українець Сергій Расчупкін / uaf.org.ua

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з гірського бігу відбувся в Кімпулунгу (Румунія).

Україна була представлена на ньому вперше, а завдяки цілеспрямованості та наполегливій праці українського легкоатлетка Сергія Расчупкіна на честь призерів піднімали і синьо-жовтий прапор, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Сергій Расчупкін виграв бронзову медаль, подолавши дистанцію 12 км за 1 годину 11 хвилин та 21 секунду.

Спортсмен виступав у свій день народження, тож зробив чудовий подарунок не лише всій Україні, а й собі особисто.

Чемпіоном змагань у Кімпулунгу став Гултекін Юксель з Туреччини (1:10.13), а срібну нагороду завоював Габріель Буларда з Румунії (1:10.31).

Чемпіонат ABAF став для Сергія Расчупкіна першим гірським стартом у 2019 році.

Траса, за його словами, була надзвичайно складною: «Через болото майже не було щеплення. На спусках я двічі сильно впав і вдарив ліву стопу. Вона дещо напухла, але нічого серйозного».

2019-06-17 03:34 :31