Новини » Політика 22 травня, 2019, 13:31
Президент Зеленський несе відповільність за параліч влади, – Бурбак
ZIK
ZIK

Дестабілізація роботи найвищих органів виконавчої і законодавчої влади означає, що станом на сьогодні всю відповідальність за ситуацію в країні несе єдина посадова особа – Президент України.

Про це під час позачергового засідання Верховної Ради України, яке транслював телеканал ZIK, заявив лідер фракції «Народного фронту» Максим Бурбак.

Він підкреслив, що на третій день після інавгурації Володимира Зеленського розпочалась нова шокуюча політична реальність, коли вся влада залишилась у руках Президента.

«Неприємний запах 2010 року, коли Янукович неконституційно формував коаліцію і ґвалтував Конституцію. Підписано указ про розпуск Верховної Ради 8 скликання. Парламент перетворено у кульгаву качку – законодавчий орган виштовхнуто до виборчого процесу», – заявив нардеп.

Крім того, зазначає він, після заявленої в інавгураційній промові вимоги про відставку уряду його стабільна робота залишається під серйозним питанням.

«Прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав відповідну заяву. Таким чином вища законодавча і вища виконавча влада з ініціативи Президента перебувають у підвішеному стані. Дестабілізація роботи найвищих органів виконавчої і законодавчої влади означає, що станом на сьогодні всю відповідальність за ситуацію в країні несе єдина посадова особа – Президент України», – підкреслив Максим Бурбак.

За його словами, Президент Володимир Зеленський, розпустивши парламент та дестабілізувавши Кабмін, одноосібно взяв відповідальність за всі рішення влади.

Як повідомлялось, новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Під час своєї інавгураційної промови він заявив про заявив про розпуск Верховної Ради.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:44 :55