Новини » Політика 22 травня, 2019, 18:58
Порошенко виступив із закликом до демократичних політсил щодо майбутніх виборів
ZIK
ZIK

Сьогодні потрібне або об’єднання усіх демократичних сил, або жорстка координація, щоб не допустити реваншу!

Це заявив Президент України у 2014-2019 роках Петро Порошенко під час прямого включення, яке транслював телеканал телеканалі ZIK.

Пан Порошенко підкреслив, що Верховну Раду можна розпускати не тоді, коли це потрібно Президенту, а тоді, коли є вичерпний перелік підстав для таких дій, зокрема – відсутність коаліції. Але водночас п’ятий Президент України наголосив, що кожен справжній політик у будь-який час має бути готовий до виборів.

«Моя команда готова до виборів й обов’язково переможе. Найближчим часом ми будемо збирати з’їзд партії, де буде проведений серйозний ребрендинг, переформатування й оновлення і партії, і партійного списку.

Ми і до сьогодні впевнені, що присутність нашої команди в парламенті є абсолютно необхідною. Адже, з одного боку, ми маємо захистити європейські та євроатлантичні здобутки, а з іншого – не дати розвернути вектор країни до Росії та зупинити ті реформи, які були розпочаті», – запевнив Порошенко.

Щодо сьогоднішніх подій у Раді, то лідер БПП впевнений, що виборче законодавство за закритими списками, яке запропонували на голосування, точно не є виборчою реформою. А також підкреслив, що його політична сила наполягає на відкритих виборчих списках.

«Ситуація, яка зараз складається в політичному просторі, потребує переосмислення для всіх демократичних сил. Тому потрібно або об’єднання, або жорстка координація, щоб не допустити реваншу. І я закликаю всі демократичні сили негайно приступити до переговорів щодо формату участі у виборчих перегонах.

Адже я був неприємно здивований, коли почув від нової команди, що так звані мирні угоди з Росією ми маємо вирішувати через референдум. Відтак, є побоювання, що це може бути капітуляція, а не мирна угода. Тому я би радив команді Президента розвіяти ці чутки», – зауважив Петро Порошенко.

Як повідомляли, голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:52 :42