Новини » Політика 22 травня, 2019, 12:18
Новообраний Президент може стрімко втратити рейтинг, яким хизується, – Тетерук
ZIK
ZIK

Новообраний Президент Володимир Зеленський може стрімко втратити рейтинг. Тому що на порядку денному позачергового засідання ВРУ ще не з’явилося його ініціатив.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат з фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук.

«Ми з першого дня обрання нового президента заявляли, що готові розглядати його пропозиції, натомість бачимо заяви, але не ініціативи. Для того, щоб сформувати позицію, маємо побачити законопроект про формування нової виборчої системи. Наразі його нема», – наголошує Андрій Тетерук.

Народний депутат зазначив, що фракція «Народний фронт» голосуватиме за ті положення, які робитимуть виборчий процес більш відкритим, конкурентним тощо.

«Закриті списки – це не те, що вимагає народ від парламенту. Народ хоче, щоб виборчі списки були відкритими. Ми готові вести дискусію про прохідний бар’єр у три відсотки. Втім, діалогу наразі нема. Ми зібралися, можемо розглядати, але не бачимо ініціатив», – підкреслив Андрій Тетерук.

Народний депутат пояснив, що може відбутися, якщо на порядку денному не буде ініціатив Президента України, який ініціював позачергове засідання.

«Новообраний президент може стрімко втратити рейтинг, яким хизується. Крім голослівних заяв, ми не бачимо практичних пропозицій. Якщо на порядку денному не буде вищезгаданих ініціатив, то голови фракції можуть зібратися на консультацію, що дасть Президенту додаткових тридцять хвилин. Або ж задокументуємо те, що ВРУ зібралася даремно», – пояснює Андрій Тетерук.

Нагадаємо, Рада розпочала позачергове засідання із хвилини мовчання. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:31 :47