Новини » Політика 22 травня, 2019, 11:35
Без водіїв і охоронців: Барна вніс закон про повну мажоритарку у 450 депутатів
ZIK
ZIK

Олігархат вирішив узурпувати повністю владу, вклавши мільярди у партійні проекти і тепер, шляхом маніпуляцій, хоче позбавити народ прямого права обирати конкретного депутата. Тому було подано законопроект про повну мажоритарку у 450 депутатів, якого якраз потребує народ.

Про це під час позачергового засідання десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання, яке транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України Олег Барна.

«Конкретний депутат має бути підзвітний не партійному блазню, а народу, котрий має голосувати, виходячи від своїх переконань на благо народу і країни. А не слухати вказівки представника фракції чи власника партії, які вписуватимуть водіїв, охоронців, партнерів чи партнерш», – сказав Барна.

Він наголосив: щоб вирівняти ситуацію з мажоритарною системою в Україні, він вніс свій законопроект.

«Поданий мною і депутатами законопроект про повну мажоритарку у 450 депутатів є якраз тим, який потребує народ. Це також підтверджує досвід США, Англії, Франції при їхній розвинутій партійній системі відповідальності. Вони якраз не дозволили собі узурпувати владу, а віддали право обирати парламент саме народу», – зазначив він.

Він вважає, що якщо запитати в українців, яку вони хочуть систему виборів, то 99 відсотків скажуть, що виключно мажоритарну.

«У регіонах люди не довіряють жодній з партій. Тому важко зараз говорити про якусь партійну систему. Адже тільки депутат-мажоритарник дивиться прямо в очі своєму електорату і вирішує його біди, а не ховається за сміття, чи афери з «Таміфлю», «газовими королевами» і іншими. Епоха навіяної рейкової бідності минула, натомість, прийшла епоха реальної загрози національним інтересам, державі, військовим та дітям», – вважає Барна.

За його словами, новообраний президент вже порушив Конституцію України.

«Нам зараз нав’язують боротьбу нібито за чистоту, але закон про люстрацію ігнорують. Ба більше! Де покарання антимайданівців, таких як Портнов. Тому Симон Петлюра свого часу правильно казав: «Нам не так страшні московські воші, як українські гниди». Особливо, коли ці гниди із зеленим відтінком є політичними», – додав він

До слова, Андрій Парубій рекомендує Президенту Зеленському і його команді добре вивчити уроки української історії і не шукати шляхів капітуляції перед Росією. А для тих, хто пропонує примирення із РФ, голова ВРУ нагадав про те, що 22 травня 2014 року біля української Волновахи росіяни жорстоко і цинічно розстріляли українську військову колону, тоді загинули близько двох десятків бійців.

Голова ВРУ наголосив не допустити, щоб життя стількох українців були віддані намарне. ВРУ хвилиною мовчання вшанувала всіх загиблих за Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 22:21 :46