Новини » Політика 22 травня, 2019, 7:05
Надія Савченко пропонує «підірвати» Верховну Раду – на наступних виборах
ZIK
ZIK

Нині Надія Савченко, яка нещодавно вийшла з-під варти, запевняє: вся ця історія з планами підірвати парламент – спланований спектакль. Крім того, наголошує: владу змінити можна й у більш конституційний спосіб на наступних виборах.

Про це сама народна депутатка Савченко розповіла в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK

Савченко підкреслила, що не назвала б себе жертвою через порушену кримінальну справу проти неї та колишнього керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.

«Я в цій історії людина, яку намагалися залякати. Коли вовка заганяють у кут, він починає огризатися. Коли почали заганяти у кут мене, я зрозуміла, що не хочу боятися. Я не вмію боятися, я не хочу, щоб мені було страшно, не хочу стати параноїком», – каже народна обранка.

Читайте також: Савченко хоче в команду Зеленського: каже, що Міноборони або МЗС якраз для неї

За її словами, коли вона зрозуміла, що триває така гра, то вирішила, що хоче змусити боятися тих, хто її лякає. Відтак, спробувала цю ситуацію переграти.

«Мені це вдалося. Щоправда, дорогою ціною – я витратила рік життя. Я можу сказати, чого від мене хотіли. Найперше, не може жити людина, яка є певним символом – ти або символ і мертвий, або жива людина. Не може безкарно жити політик, у якого впізнаваність на рівні 90%», – заявляє Надія Савченко.

Крім того, наголошує вона, не може вільно жити і функціонувати політик із величезним рейтингом і рівнем впізнаваності, якщо він не грає у системі.

«Якщо цей політик виходить поза систему або йде у розріз системи, він починає бути небезпечним або проблемним. Що роблять з проблемою? Її прибирають. Як можна прибрати проблему? Від фізичної ліквідації – до провокацій, посадки», – розповідає парламентар.

Саме для цього, переконує вона, штучно «збивався» її рейтинг, а всі слова та заяви перекручувались.

«Для цього була включена страшна пропаганда – від того, «як вона сьогодні одягнена», до «вона нерозумна», «вона не вміє говорити». Мене очорняли, скільки могли. Коли рейтинг зменшився до рівня, коли можна було безпечно мене «зачистити», почали шукати гроші», – підкреслила нардеп.

За її словами, за нею почали «полювання», аби дізнатися, чи буде фінансування і якщо буде, то звідки. Мовляв, коли політик має рейтинги, впізнаваність і гроші, то стає справжнім гравцем.

«Для того, щоб прибрати гравця з президентських виборів, із парламентських виборів, потрібно знайти, до чого причепитися. Я зрозуміла, що для того, аби я могла себе реалізувати, потрібно припиняти це полювання за мною. Тому я дозволила їм це закінчити за допомогою найбільш ненормального варіанту, який вони не могли собі уявити», – переконує Надія Савченко.

Вона запевняє, що коли українські спецслужби хотіли бачити її терористкою, яка отримує гроші з ОРДЛО, то саме це вони від неї й отримали.

«Ми розіграли шикарний спектакль, я віддала рік свого життя. Однак, це все розвалиться у судах, тому що я лише сьогодні чула жарти, мовляв, Надю, краще було б, якби ви таки підірвали Раду. Я розумію, що це жарти і кажу: а давайте, ми її краще на наступних виборах «підірвемо» і проголосуємо, щоб їх не було», – резюмувала народна обранка.

Нагадаємо, Надію Савченко та Володимира Рубана, підозрюваних у плануванні теракту, звільнили з-під варти.

Надія Савченко вже встигла повернутися до виконання своїх обов’язків народного депутата України.

Суд переніс розгляд продовження арешту на 31 травня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:44 :09