Новини » Регіони 22 травня, 2019, 16:46
На Прикарпатті у державну власность хочуть повернути Долинський солекомбінат

На Прикарпатті Долинським відділом прокуратури до Господарського суду області в інтересах держави внесено позовну заяву про визнання права власності за державою в особі Мінагрополітики та продовольства України на майновим комплексом колишнього Долинського солевиварювального комбінату, вартістю понад 400 тис. грн.

Про це сьогодні, 22 травня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури.

Встановлено, що на балансі державного підприємства «Долинський солевиварювальний комбінат» та у віданні Міністерства аграрної політики та продовольства України перебуває державне нерухоме майно, а саме майновий комплекс колишнього Долинського солевиварювального комбінату.

У 2007 році без згоди Міністерства аграрної політики та продовольства України та за відсутності відповідних повноважень на підставі рішення Долинської міської ради цей майновий комплекс передано до комунальної власності, тобто орган місцевого самоврядування протиправно, в порушення вимог діючого законодавства, без відповідного погодження уповноваженого органу прийняв у комунальну власність майно, яке перебуває у державній власності.

Наразі триває судовий розгляд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 07:51 :08