Новини » Економіка 22 травня, 2019, 11:39
МВФ спростовує інформацію про відмову від співпраці з Україною: «Робота триває»
МВФ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
МВФ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду продовжує роботу в Україні за раніше запланованим двотижневим графіком.

Про це УНІАН повідомили в українському представництві Фонду, коментуючи публікації в ЗМІ про дострокове припинення роботи місії, яка прибула до Києва вчора, 21 травня.

«Робота місії триває, – повідомили в представництві. – Робота експертів МВФ продовжується на цей час за графіком».

Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація, що місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) скорочує графік роботи і не переглядатиме програму співпраці.

Як повідомлялося, 21 травня в Україні почала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду, яка прибула для того, щоб надати оцінку українським реформам, які уряд зобов’язався провести в межах програми співпраці.

Раніше голова представництва Фонду в Україні Йоста Люнгман повідомив, що місія МВФ працюватиме з українською владою з 21 травня протягом двох тижнів з питань чергового перегляду чинної програми та відновлення відповідальності за незаконне збагачення, запровадженої в рамках попередньої програми, але в лютому скасованої рішенням Конституційного суду України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:18 :42