Новини » Політика 686

Мосійчук заявив, що парламент готовий голосувати за закони про ТСК та імпічмент

ZIK

Коли парламент ухвалить закон про тимчасові слідчі комісії та про імпічмент президента, то це може стати початком процедури висловлення недовіри Президенту.

Це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук у ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Передусім депутат підкреслив, що «Радикальна партія» братиме участь у виборах 21 липня і по мажоритарних округах, і по пропорційній системі, адже впевнена у своїй перемозі.

«Ми були, є і залишаємося прихильниками знищення «мажоритарки» як основи корупції. Але, на жаль, до Ради був внесений протилежний законопроект, де пропонувалися партійні закриті списки. І хоч ми підтримуємо проведення виборів та розпуск Верховної Ради, але варто зауважити, що Володимир Зеленський, тільки заступивши на свою посаду під час інавгурації, через кілька хвилин порушив Конституцію, заявивши про розпуск парламенту», – зауважив Ігор Мосійчук.

Відтак політик наголосив, що саме їхня політична сила ініціює звернення до Конституційного Суду через порушення Володимиром Зеленським Основного закону.

«Одразу зазначу, що це звернення жодним чином не зупинить проведення виборів, але дозволить встановити факт порушення Конституції найвищою посадовою особою країни.

До того ж, коли парламент ухвалить закон про тимчасові слідчі комісії та про імпічмент президента, то це може стати початком процедури. І я переконаний, що ці законопроекти парламент може проголосувати вже наступного тижня, але чи підпише їх Президент?», – зауважив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

22 травня депутати зібралися на позачергове засідання Верховної Ради України, але законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський навіть не включили до порядку денного.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...