Львів виділив Винникам 10 млн грн на каналізування і ремонт головних вулиць

Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівська міськрада скерувала Винниківській міськраді 10 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури, зокрема – на каналізування та ремонт головних вулиць міста. Це вже другий транш субвенції, яку Львів передбачив для Винник.

Про це повідомляють у міському департаменті фінансової політики.

Йдеться, зокрема, про каналізування та ремонт вулиць Стрілецької, Винниченка, Руської, Львівської та інших.

Напередодні з міського бюджету міста Львова виділили перший транш субвенції у розмірі 7 млн грн. на освітлення, ремонт доріг та облаштування дитячого садка у Винниках. Загалом же цьогоріч у міському бюджеті на перше півріччя передбачено 30 млн грн. субвенції на інфраструктуру Винник.

До слова, за 2016-2018 роки з бюджету розвитку Львова в інфраструктуру Винник інвестовано понад 130 млн грн. На 2019 рік загалом передбачено більше 63 млн грн.

На думку міського голови Львова Андрія Садового, смт Рудно, м. Винники і смт Брюховичі повинні збільшували свої можливості щодо надходження коштів від продажу землі та майна, і робити це прозоро та відкрито.

«У смт Рудно і м. Винники мізерні кошти з продажу землі. Там ніхто нічого не продає. Я хотів би, щоб Рудно, Винники і Брюховичі збільшували свої можливості щодо надходження коштів від продажу землі і від майна, та щоб усе було прозоро і відкрито. У нашому місті багато проблем, та ми пішли назустріч цим населеним пунктам. Хочеться, щоб вони йшли назустріч нам, і ми побачили динаміку», – наголосив Андрій Садовий.Loading...