live
Новини » Політика

Курс на ЄС і НАТО: Олег Синютка пояснив, чому Львівщина підтримала Петра Порошенка

ZIK

Петро Порошенко безкомпромісно сказав, що шлях України – лише у напрямі ЄС і НАТО. Однак найголовнішим під час президентських перегонів був вибір самих львів’ян – свій шлях вони визначили вже давно.

Таку думку у «Спеціальному інтерв’ю» для телеканалу ZIK висловив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Він підкреслив, що найбільша заслуга в тому, що Львівщина підтримала Петра Порошенка на виборах президента, у самих львів’янах. Мовляв, все через їх європейський та євроатлантичний вибір.

«Тут не варто перебільшувати ні мою роль, це зрозуміло, ні роль особистості Президента Порошенка. Він безкомпромісно сказав: тільки ЄС і тільки НАТО. Однак, я думаю, що найголовніше – це вибір самих львів’ян», – наголосив губернатор Львівщини.

Він пригадав, що вже з перших років незалежності України не Харківщина, не Одещина, навіть не Івано-Франківськ чи Тернопіль, а саме Львівщина першою сказала, що Україна і українці мають жити своїм незалежним життям.

«Коли була велика несправедливість до українців, нас хотіли обдурити і призначити главою держави Януковича, хто перший зреагував? Львів’яни сказали, що не будуть терпіти. Коли стало питання про захист нашої гідності – знову львів’яни», – розповідає Олег Синютка.

Окрім того, він розповів, якими, на його думку, будуть відносини між мешканцями Львівської області та новообраним Президентом Володимиром Зеленським.

«Думаю, що львів’ян чекає гордість за власний вибір. Життя абсолютно все розставляє на свої місця. Іноді воно бере на це трохи більше часу, але те, що потім всі крапки будуть розставлені – не сумнівайтесь ніколи. Тому львів’яни будуть горді за свій вибір у квітні 2019 року», – запевнив очільник Львівської ОДА.

Нагадаємо, Львівська область стала єдиною в Україні, де перемогу в другому турі президентських виборів здобув тоді чинний Президент Петро Порошенко.

Уже наступного після виборів дня очільник Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що покидає посаду губернатора.Loading...
Loading...
Loading...