Новини » Львів

Комунальники повторно чиститимуть дощоприймачі

Комунальним службам міста доручили провести повторну очистку дощоприймачів, а також розглянути вирішення питання підтоплення окремих ділянок доріг. До п’ятниці всі районні адміністрації мали б інвентаризувати стан підпірних стінок та подати інформацію про необхідність їх ремонту.

Про це під час апаратної наради повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Погодні умови ускладнюються, дощі продовжуються, тому нам потрібно провести повторну чистку дощоприймачів. Особливо прошу звернути увагу на вул. Окуневського та Медової Печери – за цими адресами маємо звернення мешканців після останньої негоди про утворення значного накопичення води. Також прошу завершити вивіз розкрижованих дерев. Необхідно провести перевірку велодоріжок щодо наявності розміток, а також нанести розмітки на тих вулицях, де їх нема. Це питання безпеки усіх учасників дорожнього руху, особливо, в час поганої видимості через дощ чи туман. Також мали обвал підпірної стінки біля школи №28. Прошу провести інвентаризацію усіх підпірних стінок і на п’ятницю подати інформацію для прийняття рішень щодо фінансування тих чи інших робіт», – сказав Бабак.

Як доповіли під час апаратної наради голови районних адміністрацій, сильних підтоплень по місту під час останньої негоди не було, однак, є адреси, де необхідно облаштувати додаткові дощоприймачі.

Зокрема, у Галицькому районі проблемною була ділянка на пл. І. Франка.

«На пл. І. Франка було локальне підтоплення. Цей дощоприймач сьогодні відремонтують», – сказав голова Галицької РА Андрій Зозуля.

Франківська районна адміністрація акцентувала на тому, що необхідно врегулювати питання окремого каналізування вул. Сахарова та Горбачевського.

У Залізничному районі міста дощем було підтоплено підземний перехід на вул. Городоцькій.

«Воду вже відкачали, буде проведено обстеження щодо причин виникнення такого підтоплення. Зараз цей перехід закритий, він перебуває в оренді», – повідомили у Залізничній РА.

Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, під час дощу було незначне накопичення води на вул. Медової Печери. Там вже доставили один додатковий дощоприймач, а до кінця місяця планують облаштувати ще один.

У Сихівському районі проблемними були ділянки на вул. Зеленій та Дж. Вашингтона.

«Сьогодні там працює машина по очистці дощоприймачів. Можливо поставимо ще додатково дощоприймачі. Підтоплення зійшло протягом однієї години», – повідомили в районній адміністрації.

Нагадаємо, загалом у Львові є понад 7 тис. дощоприймачів.Loading...