Новини » Економіка 342

Інвестори негативно реагують на перші призначення Зеленського, – глава інвесткомпанії

Інвестори негативно відреагували на перші призначення Президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив президент Європейської бізнес асоціації, голова інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала, передає Інтерфакс-Україна.

«На жаль, інвестори – судячи по реакціях на єврооблігації і на українську гривню – відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна», – сказав він на форумі «Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства», організованому Реанімаційним пакетом реформ у Києві 22 травня.

«Ми дуже сподіваємося, що глава Адміністрації Президента направить свої зусилля у правильне русло. Але є певний скепсис щодо і його трек-рекорду, і його близькості до одного з олігархів у країні», – додав Фіала.

Він звернув увагу на те, що раніше озвучені Зеленським імена радників з економічних реформ, а саме екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і екс-глави Мінфіну Олександра Данилюка, не фігурують серед перших призначень.

За словами Фіали, він поки не бачить, хто в Адміністрації Президента буде відповідати за роботу з бізнесом або за економічну політику.

Читайте також: Перші призначення Зеленського: хто ці люди?

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...