live

Гройсман іде: Прем'єр-міністр України подасть заяву про відставку до ВРУ

ZIK
загрузка...
загрузка...

Під час засідання Кабінету міністрів України Прем'єр-міністр офіційно заявив, що іде у відставку. Відповідну заяву він сьогодні подасть до Верховної Ради України.

Трансляцію із засідання українського уряду вів телеканал ZIK.

«Сьогодні подам заяву про відставку у ВРУ. Хочу сказати, що три роки роботи – це не простий період життя держави. Не простий як і для мене, членів уряду, і громадян. Доводилося вирішувати складні проблеми, але ми завжди намагалися знаходити правильні рішення», – заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр звернув увагу на те, що трьох роки для змін – надто мало.

«Ми змінили тренд: від зниження і руйнації до закладення основ зростання економіки. Почали рухатися в провадженні якісних змін. Очевидно, це занадто короткий термін. Та ми маємо серйозну макрофінансову стабільність. Економіка зростає», – сказав Володимир Гройсман.

Також Прем'єр-міністр нагадав, що виклики, які були до президентських виборів та інавгурації – нікуди не поділися.

«Мабуть, закликавши уряд піти у відставку, Президент засвідчив, що він і його команда мають свій план, як реагувати на виклики, які нікуди не поділися. Маємо державний борг, який не ми створили. Проте нам вдалося його знизити із 80-ти відсотків ВВП до 60-ти», – зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив на тому, що за свою посаду не тримається.

«Я завжди був готовий брати на себе відповідальність, але за посаду я не тримаюся. Тому зробив те, що вважаю за потрібне. Я і уряд робитимемо все для того, щоб забезпечити стабільність, де б я не був», – додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, після інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що під час наступного засідання Кабміну подасть у відставку.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...
Loading...
Loading...