Новини » Політика 22 травня, 2019, 11:31
Геращенко: Під час інавгураційної промови не прозвучало нічого про російську агресію, НАТО, ЄС
ZIK
ZIK

Важливо, аби Україна зберегла правильний курс у міжнародній політиці, який спрямований на співпрацю з ЄС, НАТО і США.

Про це завила перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко на позачерговому засіданні ВРУ, яке транслював телеканал ZIK.

«Сьогодні в кулуарах до мене підійшла колежанка, яка вперше в стінах парламенту. Вона запитала: «Невже ви хочете залишити мажоритарну систему?». Я їй відповіла, що ні. Ми не можемо повернутися до закритих списків, з яких почався реванш Януковича», – зазначила Ірина Геращенко.

П’ять років тому половину парламенту було оновлено, звертає увагу перший заступник голови ВРУ.

«Сюди зайшли нові обличчя, утім, виборці бачать тих, хто зраджує і захищає принципи. Сьогодні активісти, люди, які давали нам мандат, закликають не дати задню в ухвалені відкритих списків. Увесь час ми до них дослухалися. Невже ми повернемо партійних вождів, які планують завести у парламент свою обслугу?», – обурюється Ірина Геращенко.

Перший заступник голови ВРУ розповіла про що нещодавно говорила з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським я говорила не про вибори, а зовнішню політику України. Мене хвилює, що під час інавгураційної промови не прозвучало нічого про російську агресію, НАТО, ЄС – речі, які дуже важливі для України», – коментує Ірина Геращенко.

Перший заступник голови ВРУ зізнається, що стривожена інавгураційною промовою Володимира Зеленського, адже у ній гарант не згадав ні про агресора Росію, ані про міжнародні відносини.

«Чи розуміємо ми ризики формування однопартійного управління державою? Це хочуть зробити для того, аби сюди зайшло 300 голосів однієї сили! Така п’ята колона може скасувати голосування до Конституції про ЄС і НАТО, дозволить нашим партнерам зрадити державу, перезавантажити відносити США з Росією за рахунок України», – наголосила  Ірина Геращенко.

Перший заступник голови ВРУ підкреслює те, що будь-які міжнародні перемовини про Україну мають відбуватися лише за участі представників нашої держави.

«Чи всі сьогодні бачили заяви Кремля про тристоронні перемовини Франції, Німеччини, Росії про Україну? Зверніть увагу, що ми там не присутні! Хочу нагадати, що ключовою позицією Порошенка на зовнішній політичній арені було: «Нічого про Україну без України!». Ось це є червоним кольором, який ніхто не може переступати!», – додає Ірина Геращенко.

Нагадаємо, під час інавгураційної промови новий Гарант Конституції встиг заявити про розпуск парламенту, порадити Кабінету міністрів піти у відставку та пообіцяти зробити усе необхідне задля припинення війни на території України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 23:06 :48