Дитячу клінічну лікарню №7 в Києві реорганізують у потужний дитячий заклад інтенсивного лікування, – КМДА

Київська міська державна адміністрація

Дитячу клінічну лікарню № 7 Печерського району Києва планують реорганізувати, щоб створити потужний високоспеціалізований дитячий заклад інтенсивного лікування.

Про це інформує офіційний портал Києва.

Як ідеться у повідомленні, у разі схвалення рішення про реорганізацію всі наявні відділення лікарні продовжать надавати медичну допомогу київським дітям у звичному режимі. Проектом рішення визначено правонаступником усіх прав, обов’язків та майна лікарні Київський міський центр дитячої нейрохірургії.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, наразі в місті немає комунального закладу охорони здоров’я, що надає допомогу дітям із політравмами. Нейрохірургічна допомога дітям надається єдиним спеціалізованим закладом – Київським міським центром дитячої нейрохірургії (КМЦДН), який розташований у приміщенні Дитячої клінічної лікарні № 7. Лише торік у КМЦДН надано допомогу близько 12 000 маленьких пацієнтів.

У Центрі працюють висококваліфіковані фахівці, його оснащено унікальним обладнанням, а сучасні методи лікування дозволяють проводити надскладні хірургічні втручання. При цьому потужність КМЦДН становить лише 20 ліжок, що вкрай недостатньо.

Поряд із тим, 55% пацієнтів, які проходять лікування у терапевтичних відділеннях (зокрема, нефрологічному) Дитячої клінічної лікарні № 7, на площі якої розташований Центр, не є мешканцями Києва. Тож коштом місцевого бюджету, розрахованого винятково на потреби киян, надається медична допомога мешканцям з інших регіонів.

У Департаменті переконані, що справедливіше використати цей ресурс для організації високоспеціалізованої допомоги саме для маленьких киян. Доцільність створення закладу інтенсивного лікування для дітей обґрунтована, зокрема, розташуванням лікарні та матеріально-технічною базою. Як ідеться у повідомленні, реорганізація закладу значно поліпшить якість надання медичної допомоги та сприятиме розвитку високоспеціалізованої медичної допомоги третинного рівня дітям столиці.

Нагадаємо, у Києві для заохочення закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти до застосування інноваційних підходів запровадили щорічний загальноміський конкурс на отримання грантів від голови столиці.

Loading...