«Дорожня карта» для перемоги над актуальними викликами: у Львові розпочалися дні всеукраїнського часопису «День»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина на відкритті фотовиставки «Дня» у Львівській політехніці. Фото: Микола Тис/ZIK

Уже двадцять років поспіль - і саме у травні - у Львівській політехніці гостює газета «День». За доброю традицією, головний редактор видання Лариса Івшина знайомить львів’ян та гостей міста з фотовиставкою «Дня» та новинками з Бібліотеки «Дня» – цього разу це книга «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського».

Розпочалася зустріч, як і завжди, у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12).

«Дні «Дня» у Львові – щороку велика подія», – зазначив, зокрема, заступник директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» Андрій Яців. І додав, що проекти «Дня» – це завжди надважлива й актуальна розмова зі суспільством про цінності, якої дуже бракує в сучасних медіа.

Фотовиставка «Дня» у Львівській політехніці триватиме до 7 червня. Фото: Микола Тис/ZIK
Фотовиставка «Дня» у Львівській політехніці триватиме до 7 червня. Фото: Микола Тис/ZIK

«Для мене особисто і, гадаю, для читачів газети – це можливість зрозуміти себе, побороти комплекс меншовартості, який нам нав’язували зовні, і це «дорожня карта» для перемоги над актуальними викликами», – сказав Андрій Яців.

Вітали Ларису Івшину з прибуттям до Львова і відкриттям фотовиставки «Дня» у Львові ректор Львівської політехніки Юрій Бобало, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, головний редактор ІА ЗІК Тетяна Вергелес, науковець і перекладач Андрій Содомора, проректор Львівської академії мистецтв Роман Яців і не тільки.

На відкритті фотовиставки ішлося про те, що вона акцентує на наших болях, складнощах і водночас дарує оптимізм. Дехто навіть говорив про те, що експозиція – глобальний погляд на нашу дійсність і знімає певні обмеження з нашого світосприйняття і сприйняття країни, в якій живемо.

Згодом у приміщенні Tech StartUp School НУ «Львівська політехніка (вул. Академіка Колесси, 2) розпочалася зустріч Лариси Івшиної зі студентською молоддю та інтелігенцією Львова, на якій ішлося про високу планку, взяту «Днем», дерево проектів «Дня», вироблення нового українського контенту та книжку до століття гетьманату Скоропадського.

Дні «Дня» у Львові, які відбуваються за сприяння НУ «Львівська політехніка», Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою НУ «Львівська політехніка», облдержадміністрації та міської ради, щороку стають платформою для плідних дискусій і молодих, і середнього віку, і старших людей, котрі не тільки цікавляться життям України, а й прагнуть знайти відповіді на непрості його виклики.

Фотовиставка «Дня» у Львівській політехніці триватиме до 7 червня. Фото: Микола Тис/ZIK
Фотовиставка «Дня» у Львівській політехніці триватиме до 7 червня. Фото: Микола Тис/ZIK

Щодо фотовиставки, то вхід до якої – вільний, то вона триватиме у ЛП до 7 червня. Отож всі охочі за бажання зможуть оглянути справді цікаві світлини професійних фотографів і аматорів фотосправи зі всієї України. Також – проголосувати за вподобану і залишити враження від побаченого і відчутого у Книзі відгуків.

Іванна Головач,

для IA ZIK

Loading...