Новини » Політика 22 травня, 2019, 22:45
Добкін заявив, що не балотуватиметься до парламенту на жодному мажоритарному округу
ZIK
ZIK

«Мажоритарці» – категоричне «стоп», а ідеальний варіант – відкриті списки. Тому я відповідально заявляю, що не піду по жодному мажоритарному округу.

Це заявив народний депутат України Михайло Добкін у ефірі програми Гра Z вогнем на телеканалі ZIK.

Депутат підкреслив, що вчора під час зустрічі з головами фракцій Володимир Зеленський обговорював саме той законопроект, який сьогодні винесли до зали на голосування.

«Обговорювали зменшення прохідного бар’єру до 3%, ліквідацію мажоритарної системи та закриті списки, оскільки відкриті списки не вдалося б ухвалити через брак часу. Саме про це домовилися, і саме про це звітували голови фракцій та депутатських грум, більшість із яких сьогодні проголосувати діаметрально протилежно», – зауважив Добкін.

На думку політика, якщо залишити мажоритарну систему, то до влади знову пройдуть ті ж самі обличчя із чинного парламенту.

«Особисто для мене в моєму рідному Харкові не складе проблем пройти по «мажоритарці» майже на всіх округах – як в місті, так і в області. Але я відповідально заявляю, що не піду по жодному мажоритарному округу – для мене цей процес вже неприпустимий. Я краще не пройду до наступного скликання Верховної Ради!» – заявив народний депутат.

Також він зазначив, що ті депутати, які пройдуть по «мажоритарці», будуть «вільними акторами» і зможуть швидко змінювати союзників.

«Якщо буде сильна влада в обличчі Зеленського – депутати-мажоритарники будуть із владою, якщо ж з’явиться сильна опозиція – то вони перейдуть но неї. Тобто вони будуть мігрувати, залежно від того, де їм буде зручніше перебувати. Тому «мажоритарці» – категоричне «стоп», а ідеальний варіант – відкриті списки», – наголосив Михайло Добкін.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

22 травня депутати зібралися на позачергове засідання Верховної Ради України, але законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський навіть не включили до порядку денного.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:38 :28