Новини » Політика 22 травня, 2019, 12:41
Біля ВР палили фаєри
ZIK
ZIK

Сьогодні представники партій «Національний корпус», «Свобода» та члени «Національних дружин» влаштували під Верховною Радою акцію з вимогою змінити виборче законодавство і скасувати мажоритарну систему. Під час мітингу палили фаєри, але все відбулось швидко і без наслідків.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповіла журналіст Вікторія Ковцун.

«Сьогодні на акцію біля Верховної Ради люди почали збиратися ще до 12 години ранку. Людей прийшло багато і це були представники ВО «Свобода», «Національного корпусу» та члени «Національних дружин», – розповіла Ковцун.

За її словами, під час акції говорили про те, що треба змінювати виборче законодавство та прохідний відсоток, щоб молодь могла піти у Верховну Раду.

«Мітингувальники говорили про те, якщо поріг на проходження зміниться, вони можуть створити свою фракцію чи партію і сміливо піти у парламент, аби щось змінювати», – зазначила вона.

Також вона зауважила, що люди простояли під палючим сонцем майже три години і зробили перерву лише один раз.

«Протягом всього мітингу люди увесь час слухали трансляцію з ВР, а коли усе закінчилось, сприйняли досить мирно все, що сталося. Щоправда, один раз запалили фаєри, але ажіотажу не було. Тому зібралися і пішли», – додала вона.

Нагадаємо, сьогодні представники партій «Національний корпус», «Свобода» та члени «Національних дружин» влаштували під Верховною Радою акцію з вимогою змінити виборче законодавство, а саме – скасувати мажоритарну систему.

Натомість, законопроект Президента України Володимира Зеленського щодо внесення змін до виборчого законодавства, а також альтернативний депутатський не включили до порядку денного.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 05:20 :31