Американські винищувачі перехопили на Алясці російські ракетоносці

Фото: twitter.com/NORADCommand

Американські винищувачі перехопили шість військових літаків РФ в міжнародному повітряному просторі в зоні ідентифікації ППО на захід від штату Аляска і супроводжували їх, поки росіяни не покинули район, прилеглий до повітряного простору США.

Про це у Twitter написав командування повітряно-космічної оборони Північної Америки, передає Дзеркало тижня.

«Винищувачі NORAD перехопили російські бомбардувальники + винищувачі, що ввійшли в зону Аляскінської ППО 20 травня. 2 літаки Ту-95 були перехоплені двома літаками F-22, друга група з 2х Ту-95 + 2х Су-35 була перехоплена пізніше ще двома F-22; NORAD E-3 забезпечив загальний нагляд. Літак залишався в міжнародному повітряному просторі», – повідомило американське командування.

Однак в Міноборони РФ заявили, що 4 стратегічні ракетоносці Ту-95МС виконували планові польоти над нейтральними водами Чукотського, Берингова і Охотського морів, а також уздовж західного узбережжя Аляски і північного узбережжя Алеутських островів.

На початку року американський літак-розвідник Lockheed Martin P3-Orion був змушений достроково перервати виконання завдання над акваторією Чорного моря через дії російського винищувача. Су-27 пролетів на відстані півтора метри від літака ВМС США. Винищувач РФ протягом 2 годин і 40 хвилин займався перехопленням P3-Orion, здійснюючи небезпечні маневри.

Loading...