Новини » Політика 22 травня, 2019, 10:47
22 травня у Раді розглядатимуть зміни до закону про вибори
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На позачерговому засіданні 22 травня Рада розглядатиме зміни до законів «Про вибори народних депутатів України» та ««Про публічні закупівлі».

Про це повідомляє Укрінформ.

Так, згідно з порядком денним, парламентарії розглянуть два президентських законопроекти «Про внесення змін до закону України «Про вибори народних депутатів України» та «Про внесення змін до закону України «Про публічні закупівлі».

Наразі на сайті Верховної Ради відсутні реєстраційні номери і тексти законопроектів. Вказані відповідальні за законопроекти. Так, Голова Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич є відповідальним за законопроект щодо виборів народних депутатів, а голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук – за проект закону щодо публічних закупівель.

Додамо, 21 травня Президент України Володимир Зеленський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України у середу, 22 травня, та включити до порядку денного розгляд питань стосовно внесення змін до законів України «Про вибори народних депутатів України» та «Про публічні закупівлі». Президент нагадав, що ці питання були визначені під час консультацій Президента України з Головою Верховної Ради України, його заступниками та головами депутатських фракцій (депутатських груп) щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання.

Увечері 21 травня Голова Верховної Ради Андрій Парубій видав розпорядження «Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України» 22 травня 2019 року о 12:00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 08:09 :52