Новини » Спорт 21 травня, 2019, 12:58
Збірна України U-18 з футболу виграла перший матч на турнірі у Словаччині
ffu.ua
ffu.ua

Юніорська збірна України U-18 з футболу розпочала свої виступи на міжнародному турнірі «Кубок Словаччини – 2019».

У стартовому поєдинку цьогорічного «Кубку Словаччини» підопічні Олега Кузнецова виявилися сильнішими за збірну Чехії, повідомляє офіційний сайт ФФУ

Свій перший поєдинок на Кубку Словаччини юніорська збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) провела з однолітками із Чехії. Матч проходив за схемою два тайми по 40 хвилин.

Уже на 19-й хвилині нападник «Карпат» Максим Гірний відкрив рахунок –  1:0. Так перша половина зустрічі й завершилася.

На початку другого тайму (на 48-й хвилині) гольову перевагу українців збільшив ще один представник «Карпат» Артем Данилюк. Захисник реалізував пенальті. Надалі нікому із суперників забити не вдалося.

Додамо, що наступний свій матч на цих змаганнях «синьо-жовті» зіграють вже сьогодні, 21 травня. Суперник – збірна Іспанії.

Футбол. Турнір юніорських збірних U-18 «Кубок Словаччини»

Україна U-18 – Чехія U-18 – 2:0 (1:0)

Голи: Гірний (19), Данилюк (48, з пенальті).

Україна U-18: Горох, Махонін, Данилюк, В. Мудрик, Калинчук, Гудзінський, Литвиненко (Посєвкін, 51), Буханевич, Сичєвський (Хижняк, 51), Лісовик (Мельнійчук, 51), Гірний (Сорока, 73).

2019-07-18 18:03 :46