Новини » Політика 21 травня, 2019, 0:59
Вакарчук: У списку партії «Голос» не буде чинних депутатів

Український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук не планує включати чинних депутатів Верховної Ради до списку своєї партії «Голос» на парламентських виборах.

Про це Вакарчук заявив у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«У мене є така ідея: щоби в нашому списку, якщо вибори не будуть проходити за новою системою, були зовсім нові обличчя, тому що на це є запит людей. Тому я буду пропонувати партії ухвалити таке рішення, щоб чинних народних депутатів саме в списку в нас не було», – сказав Вакарчук.

При цьому він зауважив, що в списку партії «Голос» буде багато молодих і нових облич, які вже зарекомендували себе і у владі, і в політиці, і на місцевому рівні.

Разом з тим він усвідомлює, що на мажоритарних округах є багато порядних і дієвих народних депутатів, які можуть себе проявити, які вже мали можливість упродовж попередніх п’яти років підтвердити свою ефективність.

«І ми з радістю деяких з них підтримаємо і готові підставити їм плече і йти разом. Але сьогодні в першу чергу треба заводити нових людей – людей із новою якістю політики, які будуть ставити інтереси держави понад усе», – уточнив Вакарчук.

Він також підкреслив, що парламент є на сьогодні «саме тим місцем, де приймаються ключові рішення, які впливають на долю і життєву ситуацію кожного українця».

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:59 :22