Новини » Політика 21 травня, 2019, 12:04
Вакарчук має довести людям, що справді зібрався в політику, – експерт
ZIK
ZIK

Святославу Вакарчуку треба провести серйозну інформаційну кампанію, аби виборці повірили у те, що він таки збирається іти на вибори.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Я думаю, що для початку Вакарчуку треба провести серйозну інформаційну кампанію, мінімум два тижні. Люди мають зрозуміти, що він дійсно іде в політику і це не жарти», — зазначив експерт.

Олексій Голобуцький вважає, що Святослав Вакарчук гратиме на тому ж електораті, що і Володимир Зеленський.

«Наразі більшість українців ще живе думками про президентські вибори, Зеленського, інавгурацію. Зараз усе потрохи стихне і треба розпочинати серйозну медійну кампанію парламентських перегонів. Вакарчук, фактично, гратиме на тому ж електораті, що і Зеленський. Говоритиме про загальні речі, зокрема, про антиелітність, антисистемність, про нових людей, мовляв, жодних старих депутатів з ним не буде», — сказав експерт.

Олексій Голобуцький звернув увагу на те, що Святослава Вакарчука підтримують певні олігархічні групи.

«У цих груп є серйозні медійні ресурси. Як показує приклад переможця президентських виборів, це запорука успіху», — пояснив експерт.

Олексій Голобуцький припустив, що Святослав Вакарчук може перетягувати голоси партії Володимира Зеленського.

«Однак ми наразі не знаємо концепції «Слуги народу». Втім, звісно, Вакарчук спробує забрати голоси у Зеленського, зокрема, на заході та в центральній Україні. Зрештою, всі політичні партії — конкуренти. І проект Гройсмана, Порошенка, і Кличка, якщо він піде», — прокоментував експерт.

Олексій Голобуцький додав, що за рахунок потужної інформаційної кампанії, Святослав Вакарчук має усі шанси пройти до парламенту, навіть в умовах дострокових виборів.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук розповів, хто фінансує партію «Голос».

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 00:31 :03