Новини » Курйози 21 травня, 2019, 6:41
В останній серії «Гри престолів» виявили новий ляп
Кіноляпи в Грі пристолів
Кіноляпи в Грі пристолів

У найбільш напруженій і урочистій фінальній сцені за ногою одного з акторів видно пластикову пляшку з водою.

Про це повідомляє lenta.ua.

У середовищі ветеранів кіно відома дуже стара історія, як при нагородженні престижною премією акторів одного з серіалів, її мало не отримав артист, який в ньому не грав. Як виявилося згодом, жоден з членів журі всіх епізодів цього серіалу не бачив, і кожен, хто голосував за цього актора, був упевнений, що він грав саме в тих серіях, які він, член журі, пропустив.

Зрозуміло також, з приводу паперового стаканчика з кавою в тій же «Грі престолів», що зйомки будь-якого фільму – це майже завжди хаос, люди іноді не сплять по кілька діб, але все ж при бюджеті до $15 млн за епізод, належить вибудовувати менеджмент так, щоб виключати подібні помилки. Тим більше – в історичному фентезійному фільмі, який здатний викликати їх апріорі. Тут знову доводиться питати, де ж були режисер, оператор, помічники режисера, реквізітор, що не дивилися, що у них в кадрі на майданчику. Чим, нарешті, думав, сам актор – невже не розумів, що його пляшка з водою (обведена червоним на фото) може виявитися в кадрі?

Правда, тут не видно, хто виробник цієї води, так що маркетологи не почнуть підраховувати, як у випадку зі стаканчиком Starbucks, скільки він заробив на цьому випадковому продакт-плейсменті. І, можливо, те, що десятки мільйонів глядачів з сумом прощаються з улюбленою телеепопеєю, за ходом якої стежили стільки років, якось згладить реакцію на «ляп». Та й інша тема хвилює зараз багатьох глядачів, незгодних з тим, як повернувся у фінальних епізодах сюжет серіалу.

Але осад, хоч мова йде не про каву, а про воду, залишиться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 12:07 :07