Новини » Політика 21 травня, 2019, 16:15
Тимошенко підтримала Зеленського і розповіла про партію, яка набере найбільше голосів
ZIK
ZIK

В залежності від того, які фракції пройдуть у наступний парламент, буде формуватися нова коаліція і вже вона пропонуватиме кандидатуру прем’єр-міністра. Але вже зараз можна точно сказати, що та партія, яка набере найбільше голосів, зможе пропонувати кандидатуру нового прем’єра, що, власне, і треба усвідомити суспільству.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Думаю, що про посаду прем’єр-міністра передчасно говорити. Тому що вже тепер триватиме робота над обранням нового парламенту. І в залежності від того, які фракції пройдуть, буде формуватися нова коаліція, котра пропонуватиме кандидатуру прем’єр-міністра», – сказала Тимошенко.

За її словами, суспільству вже зараз треба усвідомити, що партія, яка набере найбільший відсоток, матиме шанси передати своєму представнику прем’єрське крісло.

«Єдине, про що я точно можу сказати, це те, що виборами до парламенту, по суті, буде обрано не тільки більшість, а ще і прем’єр-міністра. Тому що та партія, яка набере найбільше голосів, зможе пропонувати кандидатуру нового прем’єра. І це зараз треба чітко усвідомити суспільству», – зазначила вона.

Що стосується іншого питання, зняття депутатської недоторканності, вона вважає, що така ініціатива вітається.

«Я вважаю, що наявність недоторканності у президента, депутатів і суддів призвела до безкарності, хаосу і корупції в країні. Тому депутатську недоторканність в будь-якій послідовності треба зняти з усіх», – наголосила вона.

Також вона розповіла, що у Верховній Раді вже лежить законопроект про зміни до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності з депутатів. І його на позачерговій сесії можна ставити і голосувати, а також пильно стежити, хто з народних обранців проголосував, а хто ні. І він не заважатиме внести ще один щодо зняття імунітету з президента і суддів.

«Якщо законопроект буде проголосовано, це абсолютно не виключає зняття недоторканності і з президента, і суддів. Адже, всі мусять бути рівними перед законом. Тому мені подобається позиція нового президента, який сказав про зняття імунітету і з нього, і з депутатів та суддів. Вважаю, що його позиція правильна і всім депутатам треба його у цьому підтримати», – додала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні відбулася зустріч голів фракцій і керівництва ВРУ із Володимиром Зеленським.

Також ще вчора, 20 травня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав президента Володимира Зеленського внести кандидатуру на пост нового прем’єра та міністрів. Він наголошував, що Зеленський може це обговорити під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій, 21 травня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 16:49 :41