Новини » Світ 21 травня, 2019, 10:49
У РПЦ закликають росіянок народжувати, бо «вимруть як мамонти»
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Голова Патріаршої комісії Російської православної церкви з питань сім’ї, захисту материнства і дитинства протоієрей Димитрій Смирнов заявив, що більшість чоловіків в РФ виховується жінками і виростають «бабами» і, виправивши це, можна стати «могутнім народом» в Європі.

Про це повідомляє російський Інтерфакс, передає Українська правда.

«Більшість чоловіків в нашій країні виховуються виключно жінками – мамою, бабусею, вчителькою в школі, вихователькою в дитячому садку. Вони чоловіками не можуть вирости, це такі баби, не здатні ні на що – армії бояться, битися не вміють, працювати не хочуть», – сказав священик.

За його словами, найголовніше дієслово, яке вони чують з ранку до вечора – «їж», після чого «виростає такий чоловічок, який віддалено нагадує чоловіка».

Представник РПЦ вважає, що необхідно в кожному обласному центрі РФ створити кадетський корпус, зібрати «всіх безбатченків», набрати хороших молодих офіцерів, дати їм добру платню, щоб вони замінили хлопчикам їхніх «батьків-утікачів», і в цих корпусах «виховувати чоловіків заново».

Крім того, глава патріаршої комісії запропонував ввести в російських школах квоту – не менше 40% чоловіків-педагогів, тому що жінка, на думку священика, до педагогіки не надто схильна.

«До дитячого садка – так, а педагог повинен бути чоловік», – сказав священик, додавши, що для юнака, «якщо він здоровий, не псих, то обов’язково армія як школа життя».

Представник РПЦ висловив упевненість, що таким чином підвищилася б і народжуваність, тому що «всі наречені знайшли б женихів, але з умовою народжувати не менше п’яти».

«Тоді через 20 років ми б були наймогутнішим народом в Європі, і вже б ніякі Меркель нічого б не змогли зробити», – заявив священик.

На його думку, потрібно повернутися до «нормального російського життя».

«Ми були найсильнішим народом в Європі і найплодовитішим – ні у кого такої народжуваності не було, як тільки у росіян, тому і змогли шосту частину суші колонізувати на конях», – сказав голова патріаршої комісії РПЦ.

Він поскаржився, що зараз в Росії підростають нові «господарі» – китайці та мусульмани, а росіяни «вимирають як мамонти», після чого закликав росіянок народжувати, не боятися злиднів і сподіватися на бога.

Нагадаємо, у російському Єкатеринбурзі відбулися бійки з ОМОНом через протест проти будівництва храму РПЦ: затримано понад 40 активістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:29 :24