Новини » Світ 273

У Росії прокоментували заяву США про санкції щодо «Північного потоку-2»

Будівництво газопроводу «Північний потік-2». Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі є впевненість у завершенні будівництва «Північного потоку – 2», незважаючи на можливі санкції США.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на ТАСС.

«Багато в чому проект вже реалізований, і є певна впевненість у тому, що проект буде фіналізований, буде запущений в інтересах європейських споживачів блакитного палива», – сказав представник Кремля.

Коментуючи намір США ввести санкції щодо проекту будівництва газопроводу «Північний потік – 2», Пєсков закликав не забувати про те, що мова йде про міжнародний проект.

«Це міжнародний проект, бере участь ціла група міжнародних великих компаній – гігантів, проект у великій частині вже реалізований, забезпечено у великій частині фінансування проекту, він просувається досить швидкими темпами», – сказав він.

Пєсков упевнений, що такий прояв недобросовісної конкуренції «є неприйнятним не тільки для нас, але й для багатьох країн Європи, країн ЄС, про що вони також відкрито заявляли».

Нагадаємо, міністр енергетики США Рік Перрі у вівторок анонсував ухвалення законопроекту про санкції проти компаній-учасниць проекту «Північний потік-2» у «не дуже віддаленому майбутньому».

Loading...
Loading...
Loading...