Новини » Суспільство 21 травня, 2019, 5:57
У річках через дощі продовжується підвищення рівнів води, – ДСНС
У річках через дощі продовжується підвищення рівнів води
У річках через дощі продовжується підвищення рівнів води

У річках на території України 21-23 травня через сильні опади продовжиться підвищення рівнів води, можливе подальше затоплення сільгоспугідь. У Карпатах навіть існує загроза утворення селевих потоків.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«За даними Укргідрометцентру, внаслідок значних та сильних дощів, 21-23 травня очікуються (продовжаться) підйоми рівнів води (над поточними рівнями): на річках басейнів Прип’яті та Західного Бугу на 0,2 – 0,8 м з виходом води на заплаву та її подальшим затопленням, частковим затопленням, сільгоспугідь. На річці Случ (г/п Сарни) можливе досягнення відмітки часткового затоплення присадибних ділянок, господарських споруд, окремих будинків у прирічкових сільських населених пунктах Сарненського р-ну Рівненської області», – йдеться у повідомленні.

Крім того, підвищення рівнів води очікується: на річках басейнів Прута та Сірета на 1,0 – 2,0 м, на окремих ділянках до 2,5 м; у верхів’ях та середніх течіях річок Закарпаття, на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) на 0,5 – 1,5 м; на ділянці Тиси В.Бичків-Вилок та в нижніх течіях її приток, на окремих ділянках річок басейну Дністра до 2 м – 2.5 м, з початковим виходом води на заплаву, частковим затопленням с/г угідь.

Можливе формування значного місцевого та схилового стоку, швидкоплинні підвищення рівнів води на малих водотоках, що може зумовити локальні підтоплення. У Карпатах існує загроза утворення селевих потоків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 07:20 :34