Новини » Регіони

У Мукачевому на Закарпатті – вечір аргентинського танго

У рамках святкування Днів міста Мукачева сьогодні відбудеться унікальна, танцювальна подія – у Християнському культурному центрі розпочнеться концерт класичної музики «Весна в Буенос-Айресі» в ритмі танго».

Неповторний вечір класичної музики мукачівцям та гостям міста подарують викладачі та студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора. У їх виконанні звучатимуть відомі твори аргентинського музиканта та яскравого композитора ХХ ст. Астора П’яцолли, музичні шедеври якого в корені перевернули всі уявлення про традиційне танго. Своєю творчістю композитор підняв музичний жанр на новий професійний рівень та здобув для танцю всесвітнє визнання.

Мета проекту – знайомство шанувальників мистецтва зі стилем, який започаткував композитор, відомим під назвою Тango Nuevo, де запальні ритми танго гармонійно переплітаються з елементами джазу та класичної музики.

Гостей концерту чекають чимало сюрпризів, які стануть невід’ємною частиною романтичного, весняного вечора, де музика Астора П’яцолли звучатиме у розмаїтому калейдоскопі тембрів найрізноманітніших інструментів, – повідомляють організатори вечора.

Loading...