Новини » Львів 21 травня, 2019, 17:03
У Львові створено обласний комунальний заклад «Будинок воїна»
«Будинок воїна» на вулиці Короленка, 1 у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
«Будинок воїна» на вулиці Короленка, 1 у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівська облрада прийняла рішення про створення комунального закладу «Будинок воїна».

Це рішення прийняли на сесії 21 травня.

Голова облради Олександр Ганущин зазначив, що на розгляд профільних комісій було подано дві різні концепції використання Будинку воїна. «Після зустрічі в суботу, 18 травня, з керівництвом різних спілок учасників АТО (ООС) було прийнято рішення створювати комунальний заклад, шукати компроміс у межах самих середовищ і проводити конкурс на посаду директора закладу. А на час проведення конкурсу завершити питання щодо підключення до основних мереж і призначити виконуючого обов’язки керівника комунального закладу», – сказав О. Ганущин.

В облраді зазначили, що проекти концепцій функціонування Будинку воїна надійшли від Ради ветеранів Львівщини та Координаційної спілки учасників АТО.

Як повідомлялося, Будинок воїна, який постав замість Російського культурного центру у будівлі на вул. Короленка у Львові і який було урочисто відкрито до Дня захисника України у жовтні 2018 року, досі не функціонує. Немає затвердженої концепції, а в середовищі бійців та ветеранів війни на Донбасі дотепер тривають суперечки, що ж там насправді має бути – музей, приміщення для зустрічей і заходів атовців та волонтерів чи поєднання одного та іншого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 15:34 :58