Новини » Світ 21 травня, 2019, 3:06
У Франції партії Макрона і Ле Пен лідирують перед виборами до Європарламенту
Європарламент
Європарламент

У Франції менш ніж за тиждень до виборів в Європарламент 26 травня ультраправе «Національне об’єднання» (колишній «Національний фронт») і президентська партія «Вперед, Республіко!» залишаються лідерами опитувань, значно випереджаючи інші політичні рухи.

Про це повідомляє УНН.

За партію Марін Ле Пен готові голосувати 23,5% французів, за правлячу в країні партію Еммануеля Макрона – 23%, відповідно до опублікованого 20 травня опитуванням інституту Ipsos.

Рух «жовтих жилетів» «Жовтий альянс» ледь набирає 1% при прохідному бар’єрі 5%.

Щомісячне опитування інституту показує стійкий рейтинг партії «Вперед, Республіко!» і одновідсоткове зростання популярності ультраправих, відзначає France-Presse. Третє місце займає французька ультраправа партія «Республіканці» з 13% підтримки.

Список Соціалістичної партії Франції ледь долає 5-відсотковий бар’єр (5,5%), необхідний для проходження до Європарламенту. Списки інших партій і рухів, згідно з даними інституту Ipsos, користуються підтримкою від сили одного відсотка виборців кожен. Серед них – «Жовтий альянс», що представляє протестний рух «жовтих жилетів», повідомляє Міжнародне французьке радіо.

Нагадаємо, за кілька днів, 23 травня, стартують вибори до Європейського парламенту. Вони пройдуть в 28 країнах-членах ЄС, включаючи Велику Британію. Аби перемогти на виборах, деякі європейські політики вдаються до маніпуляцій, включаючи дискредитацію України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 19:40 :42