Новини » Політика 21 травня, 2019, 23:45
Ця Рада ніколи не скасує недоторканність і «мажоритарку»,­– Валентин Наливайченко
ZIK
ZIK

Ця Верховна Рада ніколи не ухвалить три рішення: вона не скасує депутатську недоторканності, не скасує мажоритарку, і не дасть права українському народу відкликати депутатів.

Таку думку ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком« на телеканалі ZIK висловив політик, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Наливайченко вважає, що розпуск Верховної Ради України – правильне рішення Президента Зеленського, адже саме у Раді знаходиться найбільше «кодло корупції».

«Новий Президент розпочав з нового. Ми розуміємо, звідки ці метастази і ракові пухлини корупції йшли – з Верховної Ради. Брали вони гроші за голосування – брали. Навіть Онищенко написав книжку, де поіменно розказав про суми, а вони у доларах брали. Це і є докази корупції. А покарання за корупцію немає. То нарешті прийшов Президент, який сказав депутатам допобачення. Це і є покарання за корупцію», – зауважив політик.

Разом з тим Наливайченко додав: оскільки Україна демократична держава, депутати не можуть бути недоторканними. Та ця Верховна Рада, на думку Наливайченка, не зможе скасувати недоторканність.

«Ця Рада ніколи не ухвалить три рішення. Вона ніколи не ухвалить скасування недоторканності, бо серед депутатів є ті, що мають пожиттєво сидіти, ще й повернути у бюджет мільйони доларів, вона ніколи не скасує мажоритарку, бо з бюджету України на свої округи депутати розподіляли десятки мільйонів гривень. І третє – вона ніколи не дасть народу України права відкликати депутатів у разі корупції чи невиконання обов’язків. Ці три речі дають підстави новому Президенту діяти рішуче і чавити корупцію та її лігвище – нинішню Верховну Раду»,­– акцентував Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що 22 травня подасть у відставку.

21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 11:50 :50