Новини » Світ Читать эту новость на русском

Сан-Франциско очолило рейтинг міст світу з найвищою зарплатою

Сан-Франциско очолило рейтинг міст світу з найвищою зарплатою

Сан-Франциско, місто західного узбережжя США, очолило рейтинг міст світу з найвищими зарплатами, посунувши Цюріх на другу сходинку.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на дані Deutsche Bank.

Також беруться до уваги дані «Mapping the Worlds 2019». Аналітики німецького банку відзначають, що причина успіху Сан-Франциско – швидке зростання технологічного сектору США. Середня зарплатня тут становить 6,52 тис. доларів.

Місто Західного узбережжя США обігнало Цюріх щодо зарплати і наявному доходу після оренди помешкання.

За останні п’ять років Сан-Франциско піднявся на 7 і 21 місце на обох показниках.

Велика частина змін пов’язана із зростанням долара за останні пів десятиліття, що допомогло підвищити позиції міст США, у порівнянні зі світовими аналогами. Долар США виріс на 20% по відношенню до євро і на 23% по відношенню до фунту стерлінгів.

Швейцарський Цюріх все ще очолює рейтинг за якістю життя і є номером один або близьким до нього за вартістю товарів і послуг. Але за рівнем зарплат, які є нижчими за оплату праці в американському місті на майже 400 доларів, Цюріх займає другу позицію.

Це також залишається найдорожчим містом, щоб піти на побачення.

На третьому місці – Нью-Йорк (4,6 тисячі доларів в місяць), на четвертому місці Бостон (4,28 тисячі доларів в місяць), на п’ятому – Чикаго (4,06 тисячі доларів в місяць).

Також у топ-10 рейтингу увійшли Сіднея, Осло, Копенгаген, Мельбурн і Лондон.Loading...