Новини » Регіони 21 травня, 2019, 13:35
Рівненська ОДА уклала додаткові угоди з перевізником, які загрожують безпеці руху, – прокуратура

За результатами розгляду позову прокуратури області Господарським судом Рівненської області визнано недійсними додаткові угоди до договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті, якими неправомірно замінено транспортні засоби для перевезення пасажирів.

Прокуратурою області встановлено, що за результатами проведеного Рівненською обласною державною адміністрацією конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, з одним із приватних підприємців області укладено договір на перевезення пасажирів у період з 10 травня 2016 року по 9 травня 2021, предметом якого були індивідуально визначені автобуси, що за результатами конкурсу набрали найвищу кількість балів, зокрема, за такими показниками як: термін експлуатації, кількість місць, наявність свідоцтва параметрам комфортності.

Згідно з умовами договору, заміна основного транспортного засобу резервним допускається лише у виняткових випадках (виходу автобуса з ладу чи збільшення пасажиропотоку). Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

«Водночас, всупереч вимогам законодавства та положень укладеного договору, без належних на те підстав, між управлінням інфраструктури та промисловості Рівненської обласної державної адміністрації та перевізником укладено додаткові угоди щодо заміни транспортних засобів на ті, які не подавались на конкурс, внаслідок чого погіршено якість пасажирських перевезень та рівень безпеки (старішого року випуску, меншої пасажиромісткості та невизначеного класу комфортності). Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору недійсними», – зазначає прес-служба прокуратури.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-18 07:58 :20