Новини » Світ

Пентагон заявляє, що «поставив на паузу» загрози з Ірану

Виконуючий обов’язки міністра оборони США Патрік Шенахен заявив, що Штатам вдалося нейтралізувати й «поставити на паузу» загрози з боку Ірану в регіоні Близького сходу після розгортання там американської ударної групи.

Про це він заявив у вівторок під час зустрічі з журналістами в Пентагоні, повідомляє Укрінформ.

«Ми призупинили потенціал (Ірану – ред.) для атак проти американців», – заявив керівник оборонного відомства США.

При цьому він звернувся до іранської влади, висловивши сподівання, що в Тегерані почують: «Ми перебуваємо в регіоні, щоб вирішити багато питань, але не війною проти Ірану».

Шенахен підкреслив, що хоча іранська сторона не вчинила атак проти американських сил та представництв у регіоні, ця загроза була ліквідована шляхом розгортання сил.

«Жодних нападів на американців не було. Я назвав би це, що це поставлено на паузу, однак це не означає, що загрози, які ми раніше виявили, минули повністю», – наголосив він.

Керівник Пентагону висловив переконання, що реакція США дала час і можливості для іранської сторони все переосмислити.

«Думаю, що наша відповідь була проявом нашої волі й рішучості, що ми захищатимемо наших людей і наші інтереси в регіоні», – підкреслив Шенахен.

Як повідомлялося, США розгорнули на Близькому сході ударні сили на чолі з авіаносцем «Авраам Лінкольн», а також стратегічні бомбардувальники та системи протиракетної оборони Patriot.

 Loading...