Новини » Спорт 21 травня, 2019, 18:51
На ЧС-2019 з хокею у Словаччині фіни сенсаційно програли німцям
iihf.com
iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице сьогодні, 21 травня, проходить дванадцятий, заключний ігровий день групового етапу 83-го чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні.

Заключний день групової стадії турніру розпочався сенсаційною перемогою збірної Німеччини над лідером групи «А» командою Фінляндії – 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).

А в октеті «В» хокеїсти Чехії здобули перемогу над збірною Швейцарії – 5:4 (1:1, 3:1, 1:2). При цьому переможну шайбу чехи закинули наприкінці гри в пусті ворота суперника, коли швейцарці замінили воротаря на шостого польового гравця, намагаючись вирвати перемогу в основний ігровий час. Адже тільки набрані три очки дозволяли їм сподіватися на вихід із групи з третього місця. За будь-якого іншого результату Швейцарія виходила у плей-оф з четвертої позиції, чим зрештою усе й закінчилося.

Поточне турнірне становище в групах:

група «А»: Фінляндія – 16 очок (7 матчів), Канада – 15 (6), Німеччина – 15 (7), США – 15 (6), Словаччина – 9 (6), Данія – 5 (6), Великобританія – 2 (7), Франція – 2 (7);

група «В»: Росія – 18 очок (6), Чехія – 18 (7), Швеція – 15 (6), Швейцарія – 12 (7), Латвія – 6 (6), Норвегія – 6 (6), Італія – ​​2 (7), Австрія – 1 (7).

Картинки по запросу Картинки Хокей Чемпіонат світу-2019 у Словаччині

У ці хвилини на світовому форумі в Братиславі та Кошице тривають матчі Норвегія – Латвія і Словаччина – Данія, які розпочалися о 17:15 за київським часом. Втім, ці поєдинки для усіх її учасників особливого турнірного значення не мають. Адже жодна з цих чотирьох команд немає шансів вийти у чвертьфінал і продовжити боротьбу за медалі, але при цьому й ніхто з них не понизиться у класі. Нагадаємо, елітний дивізіон цього року уже залишають збірні Франції та Австрії.

Також сьогодні, 21 травня, о 21:15 зіграють Канада – США та Швеція – Росія. Саме по їх завершенні визначиться остаточно склад усіх пар 1/4 фіналу.

Нагадаємо, груповий етап світової першості завершиться сьогодні, 21 травня, чвертьфінали відбудуться в четвер, 23 травня, півфінали – у суботу, 25 травня. Матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 відбудуться в Братиславі у неділю, 26 травня.

2019-07-21 23:59 :15