Морський трибунал оголосить рішення у справі України проти Росії 25 травня

Трибунал ООН з морського права оголосить своє рішення в справі України проти Росії 25 травня опівдні на відкритому для публіки засіданні.

Про це йдеться в прес-релізі трибуналу, пише Укрінформ.

«Міжнародний трибунал з морського права оголосить свою постанову, тимчасові заходи, у справі, що стосується затримання трьох українських суден (Україна проти Російської Федерації), в суботу, 25 травня 2019 року, о 12 годині дня», – йдеться в повідомленні.

Рішення оголосить президент Трибуналу суддя Пак Чжин Хьон на відкритому засіданні, на якому можуть бути присутніми всі бажаючі (за попередньою реєстрацією).

Як повідомлялося, українська сторона представила Трибуналу свою позицію у справі на відкритому засіданні 10 травня 2019 року. Російська сторона поінформувала суд усною заявою посольства РФ в Берліні про відмову взяти участь в слуханнях.

Нагадаємо, представник України, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль просила Суд зобов’язати тимчасові заходи, вимагаючи від Російської Федерації негайного звільнення українських військово-морських суден «Бердянськ», «Нікополь» і «Яни-Капу» і повернення їх Україні; зупинення провадження у кримінальній справі стосовно 24 затриманих українських військовослужбовців і непорушення нових справ; звільнення 24 затриманих українських військовослужбовців і повернення їх в Україну.Loading...