Новини » Львів 21 травня, 2019, 13:18
Львівські митники вилучили медалі, що мають історичну цінність

Громадянин Бельгії легковим автомобілем прямував у приватну поїздку з України до Республіки Польщі через митний пост «Угринів» смугою руху «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, прихованих від митного контролю.

Автомобіль скерували на поглиблений огляд і в багажному відділенні серед особистих речей знайшли дев’ять книг XVIII-XX ст., 9 монет з кольорових металів різного номіналу іноземного походження ХХ ст., 4 медалі. Їх вилучили та скерували для державної експертизи. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Згідно з висновками експертів, два предмети становлять певну культурну та історичну цінність. Це пам’ятні медалі «П’єр-Пауль Рубенс» 1840 року із зображенням пам’ятника Рубенсу в Антверпені та про театралізовану виставу-процесію із релікварієм Святої Крові у Брюгге, 1947 р.

Під час опитування громадянин Бельгії не заявив про будь-які предмети, обов’язкові для декларування. Так, він порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто перевозив предмети, переміщення яких через митний кордон України обмежено законодавством України. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 15:22 :49