Новини » Львів 21 травня, 2019, 11:57
Львівська облрада не хоче розглядати заборону хутряних ферм: пікетувальники зайшли до зали
Протестувальники з плакатами в будівлі Львівської облради. Фото: Микола Тис/ZIK
Протестувальники з плакатами в будівлі Львівської облради. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівська облрада не підтримала внесення до порядку денного питання про заборону діяльності та розміщення хутряних ферм на території Львівщини.

Пропозиція внести на розгляд сесії це питання, яку озвучила депутат від «Свободи» Ольга Шайдуліна, набрала 35 із потрібних для прийняття рішення 43 голосів. Згодом депутати не підтримали пропозицію повернутися до розгляду цього питання.

Відтак представники сіл, які пікетують Львівську облраду, протестуючи проти будівництва норкових ферм у Бродівському районі, увійшли з плакатами до сесійної зали та стоять позаду стола президії.

Протестувальники з плакатами в сесійній залі Львівської облради. Фото: Микола Тис/ZIK
Протестувальники з плакатами в сесійній залі Львівської облради. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати від «Свободи», «Батьківщини» наполягають повернутися до цього питання, однак наразі безуспішно.

Сільський голова села Шнирів Андрій Іванів, виступаючи на сесії, зачитав звернення мешканців Бродівського району до депутатів обласної ради «про неприпустимість розгортання у Бродівському районі шкідливого виробництва – норкових ферм».

З його слів, Бродівська районна рада ухвалила звернення про заборону будівництва хутряних ферм, однак «влада далі проштовхує цей проект».

«Біда не в норкових фермах, а в масштабах і близькості до населених пунктів. Ми не проти інвестицій, ми проти шкідливих інвестицій», – підкреслив сільський голова.

Як повідомлялося, кілька десятків мешканців сіл Бродівського району під проливним дощем пікетують Львівську облраду, де сьогодні відбудеться чергова сесія, протестуючи проти будівництва біля їхніх домівок великої звіроферми, де вирощуватимуть норки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:57 :52