Новини » Спорт

«Карпати» уклали договір про співпрацю з литовським «Жальгірісом» із Каунаса

fckarpaty.com

Вчора, 20 травня, відбулося підписання угоди про співпрацю між «Карпатами» та футбольним клубом «Жальгіріс» із литовського міста Каунас.

Мета угоди: допомога в розвитку дитячо-юнацького та професійного футболу, координування комерційної та рекламної діяльність клубів, повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

«Ми вже давно спостерігали за «Карпатами», а тепер з допомогою Олега Бойчишина, нарешті, знаходимось тут. У наших клубів є багато спільного. Взяти хоча б кольори – зелений та білий. Також досить велику роль у нас відіграє Академія. Практично шістдесят відсотків гравців – це клубні вихованці і в команді створенні всі умови для їх подальшого розвитку. Знаємо, що «Карпати» також значну увагу приділяють власним вихованцям. Тож ми будемо працювати не лише з основою, але й з юнацькими та молодіжними командами. Надіємось, що наша співпраця буде довготривалою і, що «Карпати» допоможуть нам стати сильнішими, а ми в свою чергу допоможемо їм» – висловив свої сподівання директор клубу «Жальгіріс» Емантас Пурас.

Підписання угоди відбулося на клубній базі «Карпат» у Брюховичах, тож після офіційної частини, гості з Литви мали змогу поспостерігати за тренуванням «зелено-білих».

«Жальгіріс» розвивається, росте і шукає партнерів для співпраці. Великий вклад у розвиток нашого клубу робить місто Каунас. Взагалі, у Литві всі міста допомагають своїм командам і з фінансами, і з інфраструктурою. Ми оглянули тренувальну базу «Карпат» і, чесно кажучи, не очікували такого рівня. Тут є абсолютно все для повноцінної підготовки футболістів. Ми були в декількох клубах Іспанії і там далеко не всі забезпечені такою тренувальною базою. Ми вражені» – додав Емантас Пурас.

«З представниками «Жальгіріса» я знайомий ще з часів, коли працював у Литві. Відтоді ми підтримували тісні стосунки, багато спілкувались, в результаті чого у нас виникла ідея про співпрацю. Вважаю, що вона буде корисною для обох клубів в плані розвитку і прогресу. Співпраця відбуватиметься по всій структурі, починаючи від дитячо-юнацького футболу та, завершуючи першою командою. Чемпіонат Литви прогресує, і команда «Жальгіріс» там добре себе зарекомендувала, тож ми щиро раді такій співпраці» – розповів спортивний директор «Карпат» Олег Бойчишин.

 Loading...