Інавгураційну промову писано в стилі «я ваш вирок»

Багато хто аналізує інавгураційну промову з позицій логіки і здорового глузду, проте тут має бути інший підхід. Її писано в стилі « я ваш вирок», зрештою, саме такий стиль і акумулювався у вигуку « ми іх сдєлалі!».

Мене дивує, що новообраний гарант не тямить, як його заганяють у роль примхливого інфанта, якого бере нетерплячка загризти короля. Загальні фрази, звинувачення владі, що не цінує людських життів, не вміє господарювати, загнала державу в глухий кут зубожіння – це не тема провідного слова перед присяганням на вірність народу України.

Звісно, «как мальчік наш їх всєх удєлал!» – це реакція тих, що не завдають собі труду поміркувати і зважити. Вони звикли до шоу – вони його мають, і це їм подобається. Тверезі голови вчергове обурилися, що агресію не названо агресією, як не промовлено вголос ім’я агресивного правителя; що популістські заклики повернутися в Україну – це струс повітря, бо така тенденція світова: люди мігрують, оскільки їм хочеться спробувати іншого життя «там, де трава зеленіша» (ой, жодним чином не натякаю на прізвище новообраного!); що жодним словом не згадана українська культура в її сучасному поступі...

А наміри скупчилися в демагогічному клубку, розплутати якого не беруться самі автори промови, проголошеної з таким пафосом. «Я вас розпускаю, ви маєте піти, ви маєте призначити..», – що це за вимоги?! Ну от, уже пишуть заяви і йдуть під оплески шуфричо-бойко-вілкулів. А що далі? Кожен виборець – президент? Наколотять кислого... гм...вторинного продукту, не сумнівайтеся. При цьому як не згадати обмовку «бацьки»: білоруський народ житиме погано, та недовго.

Читайте більше новин на тему: інавгураціяРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...