Інавгурація Зеленського: гарні фрази, без згадки про ЄС і НАТО

Володимир Зеленський в своїй інавгураційній промові жодного слова не сказав про те, що Україна буде рухатись в ЄС і НАТО. Нам дуже важливо було почути про те, що Україна посилено буде прямувати до цих інституцій, а не досягати їхніх стандартів на папері.

Ми також жодного разу не почули про те, що Росія є державою агресором з яким ми не дозволимо жодного прояву слабкості. Йшлося про мир будь-якою ціною, але, після паузи, було зазначено, що без втрати наших територій. Очевидно, що фраза «не ми починали війну, але нам її закінчувати», наштовхує на логічне питання про те, що вже шостий рік агресії РФ проти України, з боку Кремля не було політичної волі виконати хоча б перший пункт Мінських угод – припинення обстрілів. Але й припинення обстрілів – це лише один з етапів в стратегії відновлення територіальної цілісності і суверенітету, про що мав би сказати новий Президент. Тому можна говорити гарну фразу, яка подобається людям, про припинення вогню, але це не означає, що треба забувати про більш стратегічну ціль.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...