«Іде так, що не йде», – журналіст про заяву прем’єра Гройсмана про відставку

ZIK

За усіма розмовами про відставки головне, коли відбудуться позачергові вибори до парламенту, оскільки консенсус між багатьма вже є.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив представник громадської організації «Наші гроші» Юрій Ніколов.

Журналіст, коментуючи заяву Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про відставку, зауважив, що очільник уряду відреагував на заклик Президента і як людина, що інтегрована у вертикаль влади, заявив, що піде, проте, наголосив Юрій Ніколов, Гройсман «іде так, що не йде».

«Усі розуміють, що за цими розмовами головне – 21 чи 28 липня, оскільки консенсус вже є – і призначення Андрія Богдана в майбутньому, це все вказує, що консенсус є між багатьма. Є кілька людей, які будуть опиратися цьому до останнього, оскільки в них зникають будь-які перспективи… Але коли більшість внутрішньо вирішила, що будемо жити саме так, то воно так і відбувається», – зазначив Юрій Ніколов.

Голова громадської Ради Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Геннадій Борисичев переконаний, що відставка Володимира Гройсмана не вплине на економічну ситуацію в країні. Він переконаний, що ВРУ не проголосує за його відставку. А заяву Володимира Гройсмана він вважає «дипломатичним кроком».

«Якщо новий Президент України, який отримав 73% довіри свого народу, говорить, що не довіряє КМУ і людині, яка очолює КМУ, він (Володимир Гройсман, – ред.) робить правильний політичний жест – пише заяву про свою відставку. А далі ВРУ бере на себе відповідальність – приймати цю відставку чи ні», – зазначив Геннадій Борисичев.

Нагадаємо, радник Володимира Зеленського Андрій Богдан заявляв, що найбільш допустима дата проведення позачергових парламентських виборів – 21 липня 2019 року. Ймовірно, вже завтра збереться позачергова сесія для ухвалення змін до Закону про вибори народних депутатів.

Як повідомляли, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що 22 травня подасть у відставку.

21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.Loading...