Новини » Політика 21 травня, 2019, 13:33
Хомутиннік: Зеленський пропонує знизити прохідний бар’єр до ВРУ та скасувати мажоритарку
	
Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій. Фото: president.gov.ua
Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський пропонує на позачерговому засіданні Верховної Ради змінити виборче законодавство і зменшити прохідний бар’єр до парламенту.

Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік після консультацій між президентом і керівництвом Верховної Ради, – повідомляє Українська правда.

«Президент запропонував змінити закон про вибори народних депутатів і внести декілька правок. Внести коротенький законопроект із декількома правками. Перша правка – скасувати мажоритарну систему. Друга правка – знизити бар’єр до 3%», – сказав він.

«Ще дискутувалася третя правка, вона була запропонована від фракцій. Це уточнення норм про імперативний мандат», – додав Хомутиннік.

Наразі в Україні змішана виборча система, а в раду проходять партії, що набрали більше 5% голосів.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський сьогодні зустрівся у Адміністрації Президента із керівництвом ВРУ та головами фракцій.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 01:43 :05